Meta Tulyakova õmblemisõpingud algasid lapsepõlvest, kui viieaastasena õmbles nukudele esimesed kleidid. Juba esimesest klassist teadis, et kõige rohkem elus soovib õmmelda ja õppida õpetajaks.

Aastal 2008 lõpetas õmbleja eriala Tööstuhariduskeskuses.
Aastal 2010 lõpetas rätsep- juurdelõikaja eriala ja paralleelselt ka muusikakooli.
Aastal 2013 lõpetas Kutseõpetaja põhierialal ja Andragoogi kõrvalerialana.
Aastal 2017 läbinud täiendkoolituse: ” Imikutoodete konstrueerimine ja valmistamine”.
Aastal 2018 läbinud täiendkoolituse: ” Väikelaste rõivaste konstrueerimine ja valmistamise protsess”.
aastal 2019 läbinud koolituse “erilised lapsed huviringis”.
Erialast töökogemust on saanud Tallinna ateljeedes ja eritellimuste peal ning õpetaja kogemust Tallinna erahuvikoolides ja Tallinna Nõmme Huvikoolis.
Meta suurim hobi on tema töö ja käsitöölilled päris siidist., millega on tegelenud juba aastaid.
Tagataustale jääb teine, tagasihoidlikum hobi – muusika. Muusikakoolis õppis klaveri ja kitarri eriala ning vabal ajal harjutab kätt.

Kokkuleppel õpetajaga on võimalik saada lisatunde koos teise grupiga. Korra hind 14 eurot.

Ring on suunatud 8-14-aastasele lastele.
Teeme kõike, mis seotud käsitööga:
– õmbleme mänguasju, jõuluehteid, pajalappe, nukuriideid ja palju muud vahvat,
– vildime prosse, lilli, kaelaehteid, ja käevõrusid,
– valmistame pärlitest ja kivikestest ehteid ning
– paberist kaunistusi kingitustele.
Ring on suunatud noortele ja täiskasvanutele õmblushuvilistele alates 15. eluaastast.

Kavas on konstrueerimine, modelleerimine ja nende toodete õmblemine algusest lõpuni (seelik/pluus/kleit).

Kursus on suunatud neile, kelle jaoks õmblemine on hobi.
– Õmblus: võtame lõikeid ajakirjadest, vajadusel modelleerime ja õmbleme endale meelepäraseid tooteid.
– Taaskasutus: anname vanale asjale uue elu.
– Rõivasteparandus: õpime ja katsetame erinevaid nippe, kuidas paranadada katkised rõivad, kotte, teksaseid jne.

Vikerkaareõmblustuba. Siin me õmbleme enda soovi järgi tooteid valmis lõigete järgi. Kui sulle meeldis mõni ilus pluus, seelik, kleit või midagi muu lõige mõnes lõigete ajakirjast ja sa ei oska toodet kokku õmmelda, siis meie õmblustuba on just sinu jaoks! Kohapeal õpime masinaid kasutama, toote õmblemisprotsessi, pressimist, tehnoloogilised võtted õmblemisel. Kaasa tuleb võtta oma kangas, käärid, mõõdulint, kriit, nööpnõelad konspektvihik ja pastapliiats. Kindlasti ka hea tuju ja naeratus!=)

Huvikooli eelkooli ootame kõiki lapsi kes vajavad kooliks või koolikatseteks ettevalmistust ning soovivad kooli minnes olla tublid, julged ja särasilmsed. Eelkoolis saab nii piirkonnakooli kui nn eliitkooli pürgiv laps igakülgse ettevalmistuse. Eelkooli eesmärgiks on anda lapsele kooliks vajalikud algteadmised ja sotsiaalsed oskused. Meie eelkoolis õpivad lapsed mängu ja loominguliste tegevuste kaudu, meie õpetajate loodud õppematerjalide järgi. Töös kavandame tegevusi, mis annavad hea aluse koolieluks: kuulamine – kõnelemine, vaatlemine – uurimine, võrdlemine – arvutamine ja kunstitegevused – käelised oskused.

EELKOOLI AINEKAVA

Persoonilugu