Marii Noor on asutanud organisatsiooni MTÜ JulgusElada, mis tegeleb etenduskunstide õpetamisega. MTÜ põhiliseks tegevusvaldkonnaks on teatrietenduste loomine, koolituste ja töötubade läbiviimine ning suviste teatrilaagrite korraldamine noortele. Samuti on ta lõpetanud magistriõpingud Noorsootöö korralduse erialal. Seetõttu on tema jaoks oluline rakendada oma töös ka noorsootöö põhimõtteid, milleks on: noorte kaasamine, nende huvide ja ideedega arvestamine ning nendega koos tegutsemine. “Soovin, et teatriharidus oleks kättesaadavam kõigile ja tahaks muuta arusaamist, et teater ei toimu ainult laval ja päheõpitud tekstiga, vaid teater võib toimuda ükskõik kus ja igaüks saab olla osa sellest.”

Teater Draamastuudiosse on oodatud noored, kes soovivad ennast paremini väljendada, saada juurde julgust ja enesekindlust, õppida erinevaid teatri- ja draamatehnikaid ning julgeda olla nemad ise nii päriselus kui ka laval.
Draamastuudios õpime erinevaid teatritehnikaid nagu improteater, foorumteater, pilditeater, protsessdraama, teeme draamaharjutusi, stseene ning lavastame etendusi. Lisaks sellele õpime tundma oma häält, keha ja näoilmeid.
Kasutan mitmekülgset lähenemist teatrile, et muuta positiivselt noorte mõtlemist ja suhtumist. Kaugema eesmärgina loodan, et noor hakkab analüüsima nii ennast kui ka teda ümbritsevat põhjalikumalt, tema sotsiaalsed oskused parenevad ja tema teadmised teatriõppest laienevad.

Marii_Noor_Nõmme_Huvikool

marii.noor@nommehuvikool.ee